Personaaltreener

Rasmus Juhanson

Kes ma olen?

Lihtsalt öeldes olen ma suur trenni entusiast, kes tahab oma teadmisi ja kogemusi teistega jagada. Olen spetsialiseerunud peamiselt keharaskustreeningutele, aga ka jõusaalitreeningutele ning lisaks koostan kodukavasid. Kevad- ja suvekuudel annan trenne Tallinnas asuvates välijõulinnakutes. 

Spordi vastu on mul huvi olnud juba lapsest saati. Olen tegelenud kergejõustiku, jalgpalli ja ujumisega. Viimasega tegelesin 8 aastat. Huvi jõutreeningu vastu tekkis mul 2015. aastal, kui hakkasin tegelema oma keharaskusega treenimisega. Arenesin algul edasi kiirelt, aga peatselt sain aru, et võiksin oma teadmisi jõutreeningu vallas laiendada. See viis mind jõusaalitreeneri õpinguteni Eesti Olümpiakomitees. Nüüdseks olen omandanud EKR3 jõusaali- ja personaaltreeneri litsentsi. Põhiliselt annan trenne Tallinnas asuvates jõulinnakutes, 24/7 Fitness jõusaalides ja stuudio Üksuses, kuid kokkuleppel ka mujal.

Nüüdseks olen trenne andnud kokku pea 3 aastat. Olen olnud rühma- ja personaaltreener Kalev Spas ja stuudio Üksuses. Lisaks teen palju personaaltrenne õues, erinevates jõulinnakutes. Kui sulle aga pakub huvi rühmatrenn, siis annan praegu trenne õues Mäepealse jõulinnakus teisipäeviti, neljapäeviti ja reedeti kell 18:00 ja stuudio Üksuses esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell 17:30.

Enda kogemustele tuginedes soovitan algajatel treenijatel alati pöörduda personaaltreeneri poole. Pakun oma abikäe kõigile, kes soovivad treenida eesmärgipäraselt ning tunda end oma kehas hästi.

Hinnakiri:

Personaaltreening:
Proovitrenn (jõulinnakus ja jõusaalis) – TASUTA
1x personaaltrenn (jõulinnakus ja jõusaalis) – 20
5x personaaltrenn (jõulinnakus ja jõusaalis) – 85
10x personaaltrenn (jõulinnakus ja jõusaalis) – 150
Rühmatreening (jõulinnakus)-4€/kord (esimene kord tasuta)
Rühmatreening 
(jõulinnakus)- 35€/kuu
Rühmatreening 
(stuudio Üksuses)- 8€/kord (esimene kord tasuta)
Rühmatreening (stuudio Üksuses)- 45€/kuu

Läbitud koolitused:

  1. EKR3 jõusaali-ja personaaltreeneri litsents
  2. Koolitus Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu poolt: Toitumise alused ja kehakoostise muutmine läbi toitumise

Võta minuga julgelt ühendust!