Personaaltreener

Rasmus Juhanson

Kes ma olen?

Lihtsalt öeldes olen ma suur trenni entusiast, kes tahab oma teadmisi ja kogemusi teistega jagada. Olen spetsialiseerunud peamiselt keharaskustreeningutele, aga ka jõusaalitreeningutele ning lisaks koostan kodukavasid. Kevad- ja suvekuudel annan trenne Tallinnas asuvates välijõulinnakutes. 

Spordi vastu on mul huvi olnud juba lapsest saati. Olen tegelenud kergejõustiku, jalgpalli ja ujumisega. Viimasega tegelesin 8 aastat. Huvi jõutreeningu vastu tekkis mul 2015. aastal, kui hakkasin tegelema oma keharaskusega treenimisega. Arenesin algul edasi kiirelt, aga peatselt sain aru, et võiksin oma teadmisi jõutreeningu vallas laiendada. See viis mind jõusaalitreeneri õpinguteni Eesti Olümpiakomitees. Nüüdseks olen omandanud EKR4 jõusaali- ja personaaltreeneri litsentsi. Põhiliselt annan trenne Golden Club jõusaalides, 24/7 Fitness jõusaalides, stuudio Üksuses ja välijõulinnakutes, kuid kokkuleppel ka mujal.

Nüüdseks olen trenne andnud kokku üle 3 aasta. Olen olnud rühma- ja personaaltreener Kalev Spas, stuudio Üksuses, 24/7 Fitnessis ja Golden Club jõusaalides. Lisaks annan palju personaaltrenne õues, erinevates jõulinnakutes.

Enda kogemustele tuginedes soovitan algajatel treenijatel alati pöörduda personaaltreeneri poole. Pakun oma abikäe kõigile, kes soovivad treenida eesmärgipäraselt ning tunda end oma kehas hästi.

Hinnakiri:

Personaaltreening:
Proovitrenn- TASUTA
1x personaaltrenn- 40
10x personaaltrenn- 350
Rühmatreening 
(Mäepealse jõulinnakus)- 7€/kord (esimene kord tasuta)

Läbitud koolitused:

  1. EKR3 jõusaali-ja personaaltreeneri litsents
  2. EKR4 jõusaali- ja personaaltreeneri litsents
  3. Koolitus Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu poolt: Toitumise alused ja kehakoostise muutmine läbi toitumise
  4. Koolitus Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu poolt: Treeningmahu orientiirid ja intensiivsuse määratlemine jõutreeningutel

Võta minuga julgelt ühendust!